Web Tabanlı Yazılım

Özel yazılımlar, istekleriniz doğrultusunda çözüm odaklı bir yapıda size özel olarak hazırlanır.
Modüler çözümler sayesinde, sadece mevcut koşullara bağlı olarak değil, gelecekte ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlarınıza da cevap verebilecek geliştirilebilir sistemler oluşturulur. Bu noktada, çoklu eksende değerlendirilen taleplerinize ve kurumsal profilinize bağlı olarak kurgulanan özel yazılım çözümleri; sağlamış oldukları maliyet, zaman, iş gücü tasarrufuna ek olarak, verimlilik ve kontrol/denetim mekanizmalarını üst düzey seviyelere taşımaktadır.

Online Bayi Ödeme Sistemleri

Online bayi ödeme sistemleri; firmaların, bayilerinden internet üzerinden online olarak ödeme almalarını sağlayan, kullanım kolaylığı ve güvenlik önlemlerinin ön planda tutulduğu modüler sistemlerdir.
Firma ihtiyaçları ve bayi yapılarının analizleri doğrultusunda oluşturulan yazılımlar, ödeme/tahsilat kolaylığı sağlamalarına ek olarak, gelişmiş raporlamalar ve istatistiksel veriler sayesine gelir dengelerinin daha verimli ve denetlenebilir şekilde yönetilmesine olanak sağlamaktadır.

Aidat Tahsilat Sistemleri

Aidat tahsilat sistemleri; apartmanlar, dernekler, üyelerinden belirli zaman dilimlerinde ücret tahsilatı gerçekleştiren tüm kurum ve kuruluşlar için online ödeme/tahsilat imkanı sağlayan, gelişmiş güvenlik önlemlerine sahip ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu özel yazılımlardır.
İlgili sistemler ile tahsilat/ödeme işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilir, gelişmiş raporlama yazılımları sayesinde ayrıntılı ödeme detaylarına ulaşılabilir ve zaman, maliyet, denetim kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Online Bildiri Sistemleri

Online bildiri sistemleri, akademik kurumların, kongre, dernek veya bilimsel dergi çerçevesinde bildirilerini online olarak toplayabilemesi, düzenleyebilmesi ve yayına sunması kapsamındadır.
Kurum ihtiyaçlarına göre şekillendirilen bildiri sistemi, tercihe göre hakemli, hakemsiz, editör, editörsüz olarak yapılandırılabilmektedir.

Kobi Muhasebe Sistemleri

Kobi muhasebe sistemleri; kurumların ve firmaların online olarak fatura kesebilmelerine ve alım/gider faturalarını kayıt altına alınarak arşivlenebilmesine olanak sağlamaktadır.
Kurum/firma detaylarının sistemde kayıt altında tutulabildiği ve istenilen her an otomatik olarak ilgili muhasebe bilgilerine göre fatura kesimi gerçekleştirilebilen özel yazılımlar sayesinde, maliyet, iş gücü ve zaman tasarrufuna ek olarak tüm faturalara dilediğiniz an erişebilir ve detayları kontrol edebilirsiniz.

Hasta Takip Sistemleri

Hastaneler, tıp merkezleri ya da laboratuvarlar için hastaların sonuçlarını takip etmelerini sağlayan yazılımlar üretiyoruz.
Merkezin yönetiminde olan, TC no ve dosya numarası ile veri girişi yapılan ve yine hastalar tarafından TC no ve dosya numalaraları ile sonuçların takip edildiği sistemdir. Kurumun ihtiyaçlarına göre şekillendirebildiğimiz hasta takip sistemimizi bir çok kurum kullanmaktadır.